[ zamknij ] [ drukuj ]
StPr/18/1556
Kierowca samochodu ciężarowego
Data wpływu oferty do PUP: 17.12.2018r.
Wymiar czasu pracy: 100.00%
Typ oferty pracy: zamknięta (osoby z ewidencji)
Okres ważności oferty:od 17.12.2018r. do 16.01.2019r.
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Ilość miejsc pracy:1
Praca stała/czasowa: czasowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia pracy:02.01.2019r.
Zmianowość: jedna zmiana
Ilość godzin tygodniowo: 40
Ilość godzin dziennie:
Wynagrodzenie od: 2250.00 zł
Wynagrodzenie do: 2250.00 zł
Uwagi do wynagrodzenia: +dodatki
Kategoria oferty: Oferta Prac Interwencyjnych dla bezrobotnych
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP-brak możliwości wysyłania cv
Wymagania:
Wymaganie konieczne: uprawnienie Prawo jazdy kat. C,, staż: (lata, miesiące).
Inne wymagania / uwagi: mile widziane wyksztalcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowiku pracy. Praca powiat olkuski.
Sposób aplikowania:przez urząd pracy, dane kontaktowe: pok. 24, tel. 326434348 w. 250.