[ zamknij ] [ drukuj ]
StPr/19/0004
pracownik biurowy
Data wpływu oferty do PUP: 07.01.2019r.
Wymiar czasu pracy: 50.00%
Typ oferty pracy: otwarta (dla wszystkich)
Okres ważności oferty:od 07.01.2019r. do 21.01.2019r.
Zakres obowiązków: Kontakt z klientem, spotkania z klientami, obsługa komputera, sporządzanie ofert dla klientów, kompletacja dokumentów.
Ilość miejsc pracy:1
Praca stała/czasowa: czasowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia pracy:07.01.2019r.
Zmianowość: jedna zmiana
Ilość godzin tygodniowo: 20
Ilość godzin dziennie:
Wynagrodzenie od: 1125.00 zł
Wynagrodzenie do: 0.00 zł
Nazwa pracodawcy: SK INVEST Klaudia Sikorska - Maciąg
Adres pracodawcy: ul. 20-stu Straconych 55, 32-340 Wolbrom
Adres miejsca pracy: ul. 20-stu Straconych 55, 32-340 Wolbrom
Kategoria oferty: Oferta pracy okresowej lub sezonowej pozyskana przez Urząd
Wymagane dokumenty: cv
Wymagania:
Wymaganie konieczne: uprawnienie PRAWO JAZDY KAT. B*,, staż: (lata, miesiące).
Inne wymagania / uwagi: Wymagane doświadczenie w pracy z klientem, łatwość nawiązywania kontaktów.
Sposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcy, dane kontaktowe: Klaudia Sikorska Maciąg, tel. 516025585.