[ zamknij ] [ drukuj ]
StPr/19/0005
Operator linii produkcyjnej dział AV
Data wpływu oferty do PUP: 08.01.2019r.
Wymiar czasu pracy: 100.00%
Typ oferty pracy: otwarta (dla wszystkich)
Okres ważności oferty:od 08.01.2019r. do 28.01.2019r.
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i linii produkcyjnej,
Ilość miejsc pracy:20
Praca stała/czasowa: czasowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia pracy:14.01.2019r.
Zmianowość: trzy zmiany
Ilość godzin tygodniowo: 40
Wynagrodzenie od: 2250.00 zł
Wynagrodzenie do: 0.00 zł
Nazwa pracodawcy:GRUPA ATERIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres pracodawcy: ul. Puszkarska 7F, 30-644 Kraków
Adres miejsca pracy: ul. 1 Maja 100, 32-340 Wolbrom
Kategoria oferty: Oferta pracy okresowej lub sezonowej zgłoszona przez pracodawcę
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Wymagania:
Wymaganie konieczne: język obcy ukraiński,, staż: (lata, miesiące).
Wymaganie konieczne: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, typ: brak.
Inne wymagania / uwagi: Ponad połowa personelu mówiąca w języku ukraińskim,znajomość języka umożliwia prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnej. +
Sposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcy, dane kontaktowe: Kamil Wiatr, tel. 571 409 553.