Imieniny:Alfreda, Izydora, Zoriny

PUP OLKUSZ

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
ul. Minkiewicza 2
32-300 Olkusz

tel: 032 643-05-38, 032 641-34-02

fax: 032 643-43-48.

email: krol@praca.gov.pl
www: www.pup-olkusz.pl

NIP: 637-10-45-891 REGON: 357228011


Dyrektor
Małgorzata Adamczyk - Kurzak
m.adamczyk@pup-olkusz.pl
Z-ca Dyrektora
Barbara Adamuszek
b.adamuszek@pup-olkusz.pl
Główna Księgowa
Anna Mędrek
ksiegowa@pup-olkusz.pl
Wydział Finansowy krolfin@praca.gov.pl
Wydział Organizacyjno Administracyjnyorganizacyjny@pup-olkusz.pl
Wydział Ewidencji, Świadczeń i Informacji ewidencja@pup-olkusz.pl
Dział Poradnictwa Zawodowego i Szkoleń
Szkolenia
szkolenia@pup-olkusz.pl
Dział Poradnictwa Zawodowego i Szkoleń
Doradcy Zawodowi
doradcy@pup-olkusz.pl
Dział Instrumentów Rynku Pracyrynekpracy@pup-olkusz.pl
Dział Instrumentów Rynku Pracy
Samodzielne stanowisko ds. projektów i programów
projekty@pup-olkusz.pl
Dział Pośrednictwa Pracy posrednictwo@pup-olkusz.pl
Dział Pośrednictwa Pracy
EURES
kroleures@praca.gov.pl

Godziny Pracy Urzędu:
poniedziałek 7:00 - 17:00, obsługa klienta 7:30 - 16:30
wtorek - piątek 7:00 - 15:00, obsługa klienta 7:30 - 14:30



Wyświetl większą mapę

Mapa Powiatu Olkuskiego:
Zobacz także:
Dyrektor
Wydziały
Telefony
© 2009 - Designed by Piotr Ziarnik - Zaloguj do systemu CMS